Czym zainteresować naszą pociechę?

Czym zainteresować naszą pociechę?
W dzisiejszym świecie technologi i coraz to nowszych urządzeń, dzieci niechętnie spędzają czas w inny sposób niż grając w gry na komputerze lub oglądając kolejne odcinki ich ulubionych bajek. Czas to zmienić.

Pamiętasz jak dawniej nie miałeś nawet telefonu, a komputer był nieosiągalny do zdobycia? Mimo to, spędzałeś czas na wspólnych zabawach ze znajomymi i przyjaciółmi, które nauczyły Cię wiele nowych rzeczy, ale również pozwoliły na zapoznanie się z otaczającym Cię światem i rzeczywistością.

Warto, by Twoje dziecko również odeszło od wirtualnego świata i dowiedziało się jak najwięcej o codziennych problemach, radościach i umiało radzić sobie w każdej sytuacji. Internet go tego z pewnością tego nie nauczy. Zacznij spędzać z nim więcej czasu. Wybierz się z nim na wspólny spacer, czy rower. Naucz go jeździć na rowerze lub konno, która znacznie rozwija nie tylko mięśnie i gwarantuje prawidłową postawę, ale również pozwala na nauczenie się czym jest przyjaźń, miłość do zwierząt i opieka.

Możesz kupić mu własnego pupila domowego, by miał inne zajęcie. Pomoże mu to być odpowiedzialnym. Zaproponuj mu spędzenie czasu z rówieśnikami i zorganizuj im zabawy na świeżym powietrzu.

Twoje dziecko z pewnością zrozumie, że są inne bardzo ciekawe i interesujące zajęcia i komputery nie są aż tak ważne i nie wnoszą aż tak wiele pozytywnych przeżyć w jego życie. 
Najnowsze komentarze (0)
Zostaw swój komentarz
Ocena całościowa:

Powiązane wpisy

Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Łóżeczko dla dziecka musi być przede wsz...
Kupując pierwszy rowerek dla małego dziecka nale...
Już od najmłodszych lat, naucz Twoje dziecko jak...
Zabawki dla malutkich dzieci powinny być przystos...
Odpowiednie meble dla dzieci mają niezwykle duże...
Obecnie na rynku zabawkarskim dostępnych jest ca...