Czym zainteresować naszą pociechę?

Czym zainteresować naszą pociechę?
W dzisiejszym świecie technologi i coraz to nowszych urządzeń, dzieci niechętnie spędzają czas w inny sposób niż grając w gry na komputerze lub oglądając kolejne odcinki ich ulubionych bajek. Czas to zmienić.

Pamiętasz jak dawniej nie miałeś nawet telefonu, a komputer był nieosiągalny do zdobycia? Mimo to, spędzałeś czas na wspólnych zabawach ze znajomymi i przyjaciółmi, które nauczyły Cię wiele nowych rzeczy, ale również pozwoliły na zapoznanie się z otaczającym Cię światem i rzeczywistością.

Warto, by Twoje dziecko również odeszło od wirtualnego świata i dowiedziało się jak najwięcej o codziennych problemach, radościach i umiało radzić sobie w każdej sytuacji. Internet go tego z pewnością tego nie nauczy. Zacznij spędzać z nim więcej czasu. Wybierz się z nim na wspólny spacer, czy rower. Naucz go jeździć na rowerze lub konno, która znacznie rozwija nie tylko mięśnie i gwarantuje prawidłową postawę, ale również pozwala na nauczenie się czym jest przyjaźń, miłość do zwierząt i opieka.

Możesz kupić mu własnego pupila domowego, by miał inne zajęcie. Pomoże mu to być odpowiedzialnym. Zaproponuj mu spędzenie czasu z rówieśnikami i zorganizuj im zabawy na świeżym powietrzu.

Twoje dziecko z pewnością zrozumie, że są inne bardzo ciekawe i interesujące zajęcia i komputery nie są aż tak ważne i nie wnoszą aż tak wiele pozytywnych przeżyć w jego życie. 
Najnowsze komentarze (0)
Zostaw swój komentarz
Ocena całościowa:

Powiązane wpisy

Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 4/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (6 opinii)

Obecnie na rynku zabawkarskim dostępnych jest ca...
Ciemieniucha (dermatitis serborrhocium neonatorum)...
Mając w domu małe dziecko zapewne zastanawialiś...
Masz synka? A może ktoś w Twojej najbliższej ro...
Przy wyborze mebli do domu kierujemy się przede w...
Jeśli chciałbyś sprawić swojemu dziecku nową ...