Fotel wypoczynkowy dla młodej mamy

Fotel wypoczynkowy dla młodej mamy

„Must have” do pokoju noworodka dla przyszłej mamy to fotel wypoczynkowy, który nie tylko będzie miejscem relaksu, ale również miejscem karmienia dziecka. Aktywność małego dziecka składa się przede wszystkim z dzielenia czasu pomiędzy jedzeniem, spaniem oraz zabawą. Fotel wypoczynkowy to świetna opcja, dzięki której podczas karmienia dziecka butelką lub piersią dziecko będzie mogło się przytulać i maksymalnie pogłębiać swój kontakt z mamą.

Wytchnienie dla kręgosłupa
Odpowiednio wyprofilowane oparcie fotela wypoczynkowego zestawione z praktycznymi podłokietnikami będzie gwarancją wypoczynku dla młodej mamy. Karmienie dziecka z kilku minut może przerodzić się nawet w kilka godzin, dlatego warto wybrać model, który gwarantuje nam wygodę i komfort nawet wielogodzinnego siedzenia, po którym nie będziemy odczuwać, np. bólu kręgosłupa. Fotel wypoczynkowy umieszczony w pokoju niemowlaka z pewnością ułatwi codzienne funkcjonowanie w tej nowej rzeczywistości. Warto pamiętać, że gdy dziecko wyrośnie z karmienia fotel będzie mógł zmienić swoje zastosowanie – stanie się meblem wypoczynkowym w salonie lub sypialni.

Jaki fotel wybrać?
Wybierając fotel do pokoju niemowlaka zadbaj o to, aby posłużył Ci przez wiele lat, dlatego zdecyduj się na wysokogatunkowe tkaniny, które pomimo codziennego użytkowania nie będą się przecierać, będą miały zwiększoną odporność na drobne uszkodzenia mechaniczne oraz będą łatwe do utrzymania w czystości. Świetną opcją do pokoju dziecięcego może okazać się fotel bujany, który idealnie sprawdzi się nie tylko przy karmieniu, ale również przy usypianiu dziecka do snu ze względu na łagodne bujanie. Wybierając fotel na płozach, warto zdecydować się na fotel uszak, który charakteryzuje się przestronnymi podłokietnikami i wysokim oraz szerokim oparciem.

Najnowsze komentarze (0)

Powiązane wpisy

Jazda konna to czynność, która nie tylko ...
Powszechnie wiadomo, że to co najbardziej cieszy ...
Jeśli stoisz przed koniecznością wystroju pokoi...
Jeżeli nie masz pomysłu na prezent na Dzień Dzi...
Łóżeczko dla dziecka musi być przede wsz...
Już od najmłodszych lat, naucz Twoje dziecko jak...