Zobacz również

Mieszkanie w nowoczesnym stylu

Mieszkanie w nowoczesnym stylu

Urządzając mieszkanie w nowoczesnym stylu, nie musimy rezygnować ze swoich ulubionych dodatków, które nadają niepowtarzalnego klimatu w naszych pomieszczeniach. Styl nowoczesny uważany jest za styl minimalistyczny i „chłodny”. Jednak to właśnie dobór kolorów oraz dodatków sprawi, że mieszkanie będzie przytulne, eleganckie i urządzone z klasą.

Zamiast bieli i czerni, można wybrać fiolet lub błękit. Zamiast dużych dywanów, wystarczy jeden mały, który będzie kolorystycznie współgrał z pozostałą aranżacją wnętrza. Warto również zadbać o odpowiednie oświetlenie każdego pomieszczenia. W jadalni korzystnym rozwiązaniem jest, gdy lampa znajduje się centralnie nad stołem. Do stworzenia nowoczesnego stylu bez wątpienia posłuży oświetlenie ledowe, które zamontowane będzie na podwieszanym suficie.
W salonie warto ustawić kominek, który ma lekką i prostą konstrukcję i ożywi całe pomieszczenie. Jeżeli jednak wahasz się, czy styl nowoczesny będzie dla Ciebie najlepszy, możesz pozwolić sobie na połączenie kilku stylów w gustowny sposób, dzięki czemu Twoje mieszkanie bez wątpienia będzie oryginalne i urządzone tak jak marzysz. Zobacz jakie meble będa idealne pasowały do Twojego mieszkania. Sprawdź ofertę. 

Najnowsze komentarze (0)

Powiązane wpisy