Smart Kid Belt - dla kogo adapter?

Smart Kid Belt - dla kogo adapter?

Według przepisów, każde dziecko poniżej 150 cm wzrostu musi podróżować odpowiednio zabezpieczone. Wiadomo jednak, że zakup fotelika to duży wydatek, który może sięgać nawet tysiąca złotych. Odpowiedzią na te problemy jest Smart Kid Belt. To urządzenie, które producent reklamuje jako bezpieczny zamiennik dla fotelika i podkładki. Rozwiązanie jest w pełni legalne i posiada niezbędne homologacje. Stosując je, podczas kontroli policji nie dostaniemy mandatu.

Smart Kid Belt - co to za urządzenie?
Smart Kid Belt jest tak niewielki, że w pierwszej chwili można być sceptycznym czy rzeczywiście zapewni dziecku odpowiednie bezpieczeństw. Producent gwarantuje jednak, że urządzenie działa bez zarzutu, co potwierdzają wyniki testów, na które się powołuje. Urządzenie posiada również europejską homologację, dzięki czemu jest zgodne ze standardami i przepisami prawa. Można zatem stosować je w całej europie. Ponadto urządzenie zalegalizowane jest w Stanach Zjednoczonych, Japonii i wielu innych krajach spoza Unii Europejskiej. Sam adapter jest bardzo prosty w obsłudze. Jedną klamerkę należy wpiąć w dolną część pasa, a drugą w górną. Następnie regulujemy urządzenie w taki sposób, aby dopasować pasy do małego pasażera.

Kto może korzystać ze Smart Kid Belt?
Adapter Smart Kid Belt producent rekomenduje do stosowania u wszystkich dzieci powyżej 5 roku życia. Aby dziecko mogło bezpiecznie podróżować w ten sposób, powinno ważyć minimum 15 kg. Górna granica to 36 kg. Adapter jest regulowany, dlatego jest to jedno uniwersalne urządzenie dla wszystkich dzieci z kategorii wagowych 2 i 3. Producent rekomenduje je także dla starszych osób o niższym wzroście, które mogą dzięki adapterowi poprawić poziom swojego bezpieczeństwa w samochodzie. Smart Kid Belt jest także rozwiązaniem, które można wykorzystać przy trójce dzieci, jeśli kanapa nie jest w stanie pomieścić trzech fotelików naraz.

Najnowsze komentarze (1)
~Anita
Moim zdaniem to rozwiązanie to koniec problemów wszystkich rodziców w chwili gdy nie mają do dyspozycji drugiego fotelik. Jego atesty, homologacja jak i wszelkie testy bezpieczeństwa potwierdzają, że Smart Kid Belt jest godny zaufania.

Powiązane wpisy

Które miejsce w samochodzie jest najbezpieczniejs...
Obecnie na rynku zabawkarskim dostępnych jest ca...
Kaszel nie tylko u dorosłych, ale również u dzi...
Meble do pokoju dziecięcego należy wybierać z n...
Jeśli stoisz przed koniecznością wystroju pokoi...
Jeśli chciałbyś sprawić swojemu dziecku nową ...